Dünya Kupası kadro

                          1             Tottenham forveti Roman Pavlyuchenko Bolton Vladimir Weiss ile Tussles    Sporting Lizbon onlar Roman Pavlyuchenko yeni sezon ödünç gitmesine izin vermek Tottenham ikna inanıyoruz.  Rus forvet ikinci bir şans verilmesi sonucu formun zengin bir damar isabet rağmen dokuz maçta bir hedefi olmayan Premier Lig sezonu tamamladı, White Hart Lane geçen sezon gözden düştü ve.  Harry Redknapp, 2008 yılında £ 13m için Spurs katıldı eski Spartak Moskova forvet için teklifler, dinlemeye bildirildi hazırdır.  Ve, Portekiz kaynaklarına göre, Pavlyuchenko Sporting kredi anahtarı kapanıyor.

 Spurs ve Spor hafta sonu bir dost oynamak nedeniyle ancak Portekizli kulüp potansiyel yeni varış yaralanmak görme riskini önlemek istediğiniz gibi katılmayacak 28 yaşındaki anlaşılmaktadır.                     İngiltere bu yaz Kriket Dünya Kupası için onların 15 kişilik ön kadrosunu açıkladı gelmiş. Yarışma Mayıs ayı sonunda başlar ve Eoin Morgan tarafı için ev toprak üzerindedir.                 2             Eoin Morgan Dünya Kupası’nda İngiltere götürecek   Çarşamba günü, İngiltere seçiciler turnuvası için geçici takım adını verdi. kayda değer devamsızlık son zamanlarda seçim için uygun olduktan sonra yanına potansiyel dahil olması gibi konuşuyoruz, Jofra Archer.

Ön Dünya Kupası takım Antiller’de karşı kış serisinden değişmez. seçiciler, Pakistan ile bir günlük uluslar arası için mangaları adlandırmışlardır.         Ön Dünya Kupası kadro                  Eoin Morgan (Middlesex) Kaptan Moeen Ali (Worcestershire) Jonny Bairstow (Yorkshire) Jos Buttler (Lancashire) Tom Curran (Surrey) Joe Denly (Kent) Alex Hales (Nottinghamshire) Liam Plunkett (Surrey) Adil Raşid (Yorkshire) Joe Kök (Yorkshire) Jason Roy (Surrey) Ben Stokes (Durham) David Willey (Yorkshire) Chris Woakes (Warwickshire) Mark Wood (Durham)        Sussex hızlı melon Archer ilk kez ODI kadrosuna çağrılır.https://1xbetpt.com/tr/

Barbados doğumlu ama babası İngiliz olan ve İngiliz pasaportu tutan kim, 24 yaşındaki, 17 Mart tarihinde üç yıllık yeterlilik dönemini tamamladı. O ilk kez seçim için kullanılabilir.         Pakistan Odis için 17 kişilik kadro                  Eoin Morgan (Middlesex) Kaptan Moeen Ali (Worcestershire) Jofra Archer (Sussex) Jonny Bairstow (Yorkshire) Jos Buttler (Lancashire) Tom Curran (Surrey) Joe Denly (Kent) Chris Jordan (Sussex) Alex Hales (Nottinghamshire) Liam Plunkett (Surrey) Adil Raşid (Yorkshire) Joe Kök (Yorkshire) Jason Roy (Surrey) Ben Stokes (Durham) David Willey (Yorkshire) Chris Woakes (Warwickshire) Mark Wood (Durham)

       Ayrı bir kadro da Malahide İrlanda karşısında tek seferlik ODI ve Pakistan karşı IT20 için seçildi.https://en.wikipedia.org/wiki/Tam_Sheang_Tsung Moeen Ali Jonny Bairstow, Jos Buttler ve Ben Stokes Chris Woakes da dahil değildir iken dinlenmiş edilmiş ve Warwickshire oynarken yoğun bir yaz giden onun iş yükünü yönetecek. Sam Billings ve James Vince İrlanda’da bir defaya mahsus ODI ve Cardiff’deki Pakistan karşı IT20 için takım eklenmiştir.         İrlanda ODI ve Pakistan IT20 için 14 kişilik kadro                  Eoin Morgan (Middlesex) Kaptan Jofra Archer (Sussex) Sam Billings (Kent) Tom Curran (Surrey)

Joe Denly (Kent) Chris Jordan (Sussex) Alex Hales (Nottinghamshire) Liam Plunkett (Surrey) Adil Raşid (Yorkshire) Joe Kök (Yorkshire) Jason Roy (Surrey) James Vince (Hampshire) David Willey (Yorkshire) Mark Wood (Durham)        mangaları, ulusal seçici Ed Smith seçimi hakkında yorum yapan söyledi: “ICC düzenlemeleri çerçevesinde, biz 23 Nisan öncesinde ICC Erkekler Kriket Dünya Kupası için 15 ön takım isim var. “Ancak, Pakistan karşı Royal London Odis adlandırılmış 17 oyuncu kazık iddiası o serinin sonunda kesinleşmiş nihai 15 kişilik kadrosunda, olması olabilir.                 2             Jofra Archer ODI yıllarda İngiltere’ye ile şansını deneyecek

  “Seçim paneli iç ve imtiyaz kriket Jofra Archer’ın performansları ile etkilenmiştir. Çok yetenekli ve heyecan verici cricketer. “Chris Jordan, son birkaç yıl içinde IT20 mangaları düzenli bir kriket olarak gelişmeye devam etmiştir – biz Batı Hint Adaları’nda IT20s gördüğümüz gibi. O tamamen ODI takım döndükten hak ediyor. oyuncular Dünya Kupası için mümkün olan en iyi durumda olması için “oyuncu dinlenme ile ilgili olarak, biz böyle önemli bir yaz giden oyuncu iş yüklerini yönetme bilincindedirler. “Bu da biz bu üç mangaları seçmiş şekilde bir faktör oldu.”         

Leave a Reply