Rose McGowan Odwazna ebook

EBOOK PDF ZA DARMO

Rose McGowan Odważna ebook

Wersja językowa: PL

Wielkość: 5,8 MB

Format: pdf, epub, mobi

Rose McGowan urodziła się w sekcie Dzieci Boga, ale większość dorosłego życia spędziła w innej, o wiele bardziej niebezpiecznej: w Hollywood. Po drodze straciła i odzyskała matkę, uciekała od toksycznego ojca, żyła na ulicy, trafiła na odwyk, utknęła w pełnym przemocy związku, walczyła z zaburzeniami odżywiania, zamordowano jej ukochanego. Przez całe życie mogła liczyć tylko na siebie.

Hollywoodzka kariera Rose zaczęła się jak bajka: zaczepiona na ulicy niemal natychmiast została gwiazdą, wkroczyła na czerwone dywany Fabryki Snów jako nowy symbol seksu. I wtedy bajka zamieniła się w koszmar. “Zostałam sprzedana, żeby zapewnić publiczności przyjemność. Głęboko zaprogramowani mężczyźni (i kobiety) zarabiali pieniądze, sprzedając moje piersi, skórę, włosy, zdrowie, emocje, całe moje jestestwo” – opisuje swoje odczucia aktorka.

W swojej książce McGowan opisuje gwałt, jakiego dopuścił się na niej wpływowy producent filmowy, Harvey Weinstein. Publiczne wyjawienie prawdy zajęło jej 20 lat. “Hollywood działa jak mafia, jeśli chodzi o ochronę swoich ludzi” – tłumaczy. Aktorka jest jedną z pierwszych kobiet, które zdecydowały się oskarżyć Weinsteina o gwałt. Ich odwaga i głośne domaganie się sprawiedliwości zapoczątkowały falę akcji #METOO na całym świecie.

W 2017 roku “New York Times” poinformował, że Harvey Weinstein przez kilkadziesiąt lat molestował seksualnie aktorki, asystentki i inne pracownice swojej firmy. Obecnie o molestowanie oskarża Weinsteina ponad 80 kobiet. Wśród nich są między innymi: Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, Heather Graham, Kate Beckinsale i Lea Seydoux.

“Tę książkę czyta się jak dziennik kobiety doprowadzonej do szaleństwa przez napastliwych mężczyzn, którzy zakładają, że i tak nikt jej nie wysłucha. Tym razem jednak prawda została w końcu odsłonięta, a Rose McGowan triumfowała.

Użytkownicy szukali również:

Odważna Rose McGowan plik PDF

Gdzie można pobrać PDF Rose McGowan Odważna

Rose McGowan Odważna pdf

można gdzieś znaleźć Odważna Rose McGowan za darmo

Rose McGowan Odważna pdf

pobierz Rose McGowan Odważna online PDF

download Odważna Rose McGowan

Rose McGowan Odważna PDF

można gdzieś pobrać Odważna Rose McGowan za darmo

Odważna Rose McGowan pdf

Rose McGowan Odważna skąd można ściągnąć

pebx Rose McGowan Odważna

Rose McGowan Odważna pdf

Odważna Rose McGowan audiobook za darmo

Odważna Rose McGowan pdf za darmo

Rose McGowan Odważna Kindle

Odważna Rose McGowan PDF

pdf Rose McGowan Odważna

Rose McGowan Odważna pdf

Odważna Rose McGowan DOC

darmowy pdf Odważna Rose McGowan

Rose McGowan Odważna pdf

Rose McGowan Odważna polski pdf

Odważna Rose McGowan darmowy pdf

Rose McGowan Odważna pdf chomikuj

Odważna Rose McGowan pdf online

Rose McGowan Odważna kiedy premiera

Rose McGowan Odważna gdzie kupić pdf

Odważna Rose McGowan pdf na ereader ?

Rose McGowan Odważna pdf

Leave a Reply